Sokol Štramberk

Aktuality

Untitled document

O nás

Tělocvičná jednota Sokol  Štramberk je sportovní organizace s dlouholetou tradicí, sportovním areálem antukových kurtů a různorodým sportovním a společenským zaměřením.

V současné době má naše jednota  56 členů, od skupiny aktivních seniorů přes nejpočetnější  základnu aktivních sportovců středního věku až po několik žáků a dorostenců. Naše sportovní oddíly (futsal , florbal a  metaná ) trénují  pravidelně a účastní se různých soutěží a turnajů. Dále organizujeme akce a soutěže nejen pro členy, ale i pro širokou veřejnost (turistické výlety, tenisový turnaj, stavění máje, teplákový ples, přespolní běh pro děti aj.).

Po rekonstrukci areálu antukových kurtů nabízíme tato sportoviště a prostory k využití všem občanům (tenis, volejbal, nohejbal, posezení s ohništěm). O tyto prostory  a zařízení se staráme pravidelnou údržbou i četnými brigádami.

V letošním roce rozjíždíme tenisovou školu, dostavujeme tenisovou zeď a pracujeme na přípravě rekonstrukce budovy šaten.

Činností nových členů a větší propagací jednoty se Sokol ve městě více zviditelnil a přilákal mnoho mladých i starších ke sportu.

 

Zveme děti, mládež, dospělé i seniory do svých sportovních oddílů nebo na různé akce pořádané pro veřejnost. Přijďte si zasportovat, smysluplně využít volný čas a poznat nové přátele a kamarády. 
Administrace webu   ||  Created by: www.Tvorime-Weby.cz and webdesign4u.cz © COPYRIGHT 2012-19 | virtuální prohlídky