Oddíl metané

Náš tým vznikl v srpnu 2012 a je stále ve fázi vývoje. Nyní máme 11 stálých členů - mužů a nově se tvořící družstvo žen má 9 hráček. Navíc máme pár náhradníků a velké množství fanoušků, sympatizantů, zvědavců a rodinných příslušníků. Zatím nemáme ani název, ale pracovně si říkáme s nadsázkou "krajští přeborníci", zejména proto, že jsme doposud neobjevili informaci o existenci dalšího týmu v Moravskoslezském kraji. Máme základní sadu vybavení náčíní-kotoučů(kamenů) a trénujeme na provizorním hřišti na asfaltové ploše dopravního hřiště u školy. Naše hra se oficiálně nazývá "METANÁ", ale pro lepší a jednodušší pochopení ji pracovně popisujeme jako "Štramberský Curling" . V roce 2014 se budeme pod hlavičkou Sokola Štramberk registrovat do Českého svazu metané. Máme chuť, relativní zdraví, soutěživého ducha a po tréninku žízeň.

Trénujeme každou středu v 18.00 (muži), v pátek v 18.00 (ženy) u Zš ve Štramberku a v neděli v 10.00 (muži, ženy i veřejnost) tamtéž. Přijd´te se podívat nebo to i zkusit.

Více zde: http://metana-stramberk.webnode.cz/

Administrace webu   ||  Created by: www.Tvorime-Weby.cz and webdesign4u.cz © COPYRIGHT 2012-19 | virtuální prohlídky