Provozní řád areálu

• Areál nemá trvale přítomného správce. Záleží jenom na jeho uživatelích, v jakém bude stavu.
  • Vstup do areálu je povolen pouze pro hráče s objednanou hrací dobou a jejich doprovod.
  • Vstup a pobyt v areálu je  na vlastní nebezpečí.
  • Za areál  zodpovídá osoba, která má v dané době objednanou hrací dobu.
  • Uživatelé hřišť sportují na vlastní riziko a zodpovědnost.
  • V areálu je zákaz kouření mimo vyhrazené místo (u vstupu do budovy).
  • Užívání hřiště tenisu a hřiště odbíjené  se řídí pravidly  visícími na tabulce u vstupu na hrací plochu.
  • Zájemci o hru se mohou informovat o obsazenosti hřišť  a zajistit si vstup pomocí rezervačního systému
  • Uživatelé hřišť jsou zodpovědni za udržování pořádku v areálu. Při opuštění areálu jsou povinni odnést s sebou veškeré své odpadky vč. obalů od nápojů apod.
  • Za uzamknutí areálu je zodpovědná osoba, která objednala poslední hrací dobu dle rozpisu. Majitelé klíčků, hrající na kurtu tenisu a odbíjené, jsou povinni se navzájem dohodnout na uzamčení areálu.
  • V případě problémů se obraťte na tel. 555 444 232 .

Mgr. Pavel Beneš

Starosta TJ sokol Štramberk

Administrace webu   ||  Created by: www.Tvorime-Weby.cz and webdesign4u.cz © COPYRIGHT 2012-19 | virtuální prohlídky