Ceník

CENÍK PRONÁJMU KURTŮ NA ROK 2021

1. Pronájem antukových dvorců - 100 Kč/hodina

Cena za 1 hodinu platí pro tenisový i volejbalový dvorec od pondělí do neděle.

Bezplatné využití kurtů za předpokladu:

A. Hráč je členem TJ Sokol Štramberk, má řádně zaplaceny známky a má odpracováno na brigádách alespoň 8 hodin do 30.6.2021, včetně 4 hodin z podzimu 2020. Neodpracované hodiny je možno odkoupit 200 Kč/hod. Brigády po tomto datu se započítávají do dalšího roku.

B. Hráč zaplatí permanentku 2000 Kč/rok.

C. Děti do 15 let mohou využívat sportoviště zdarma.

Bezplatnost (2 hodiny týdně) platí pouze pro rezervaci kurtu hráčem se splněnými podmínkami. Další hodiny nad limit (2 hodiny týdně) budou účtovány jako 50% plné ceny, bez ohledu na to, s kým objednavatel hraje.

2. Pronájem asfaltové plochy - 100 Kč/hodina

Využití asfaltové plochy dětmi do 15 let v době, kdy není hřiště obsazeno, je zdarma.

Pro hráče metané platí následující:

A. Stejné jako 1A nebo člen Sokola ve věku nad 65 let - hra zdarma.

B. Hráč je členem TJ Sokol Štramberk, nemá odpracovanou ani zaplacenou brigádnickou povinnost nebo hráč není členem TJ Sokol Štramberk - 500 Kč/rok.

3. Pronájem ohniště - 400 Kč/3 hodiny

Ohniště se objednává v rezervačním systému. Uvedené 3 hodiny jsou v ceně včetně využití volejbalového kurtu, který je potřeba také zarezervovat. Další objednávky sportovišť jsou podle ceníku.

4. Pronájem klubovny - 300 Kč/den

Pouze pro členy TJ Sokol Štramberk.

5. Využívání tréninkové tenisové stěny - ZDARMA

Pouze v případě, že je volný volejbalový antukový kurt.

6. Pronájem celého areálu - nutno řešit s výborem TJ

Administrace webu   ||  Created by: www.Tvorime-Weby.cz and webdesign4u.cz © COPYRIGHT 2012-21 | virtuální prohlídky