Ceník

CENÍK PRONÁJMU KURTŮ

1. Pronájem kurtů antuka/plast - 120 Kč/hodina

Bezplatné využití kurtů za předpokladu:

A. Hráč je členem TJ Sokol Štramberk, má řádně zaplaceny známky a má odpracováno na brigádách alespoň 5 hodin do 30. 4. daného roku (tj. od 1. 5. předchozího do 30. 4. daného roku). Neodpracované hodiny je možno odkoupit za 125 Kč/hod. do 30. 4. Tito členové Sokola mají bezplatné využití kurtů v rozsahu 60 hod./rok. Nad tyto hodiny platí sazbu dle ceníku. Člen Sokola ve věku nad 65 let hraje zdarma.

B. Hráč zaplatí permanentku 2000 Kč/rok.

C. Děti do 15 let mohou využívat sportoviště zdarma (netýká se organizovaných tréninků).

Pokud hrací dobu objedná neplatící a hraje s platícími nebo naopak, tak platba poměrně podle složení hráčů neplatící/platící viz. pravidla rezervací.

2. Pronájem asfaltové plochy - 120 Kč/hodina

Využití asfaltové plochy dětmi do 15 let v době, kdy není hřiště obsazeno, je zdarma.

Pro hráče metané platí následující:

A. Stejné jako 1A (bez omezení rozsahu hracích hodin za rok) nebo člen Sokola ve věku nad 65 let - hra zdarma.

B. Hráč není členem TJ Sokol Štramberk - 1200 Kč/rok nebo 20 Kč/hrací jednotka.

3. Pronájem ohniště - 300 Kč/den

Další objednávky sportovišť jsou podle ceníku. Člen Sokola se splněnými podmínkami má pronájem ohniště k osobnímu soukromému nebo oddílovému využití. Využití cizími oddíly, skupinami nebo organizacemi je zpoplatněno.

4. Pronájem klubovny - 300 Kč/den (člen TJ)

Možnost rezervace pouze pro členy TJ Sokol Štramberk. Člen Sokola se splněnými podmínkami má pronájem klubovny zdarma k osobnímu soukromému nebo oddílovému využití. Využití cizími oddíly, skupinami nebo organizacemi je zpoplatněno částkou 500 Kč/den.

5. Využívání tréninkové tenisové stěny - ZDARMA

Pouze v případě, že je volný víceučelový plastový kurt.

6. Pronájem celého areálu - nutno řešit s výborem TJ