Oddíl tenisu

V roce 2013 byla realizována první etapa rekonstrukce areálu TJ Sokol Štramberk. Místo zanedbaných dvou volejbalových hřišť byl vybudován jeden antukový tenisový dvorec a jeden víceúčelový (volejbal, nohejbal,...) antukový dvorec. Oba dvorce jsou přístupný široké veřejnosti (nutná rezervace v rezervačním systému).

Areál má příjemnou atmosféru a je v teplejší půlce roku asi nejvyužívanější sportoviště ve Štramberku. V roce 2019 bychom rádi vytvořili pro areál ve spolupráci s městem i sociální zázemí. Během budování areálu se dala dohromady parta fajn lidí. O areál se staráme, občas si na něm zasportujeme. Setkáváme se nejen tam, ale i na výpravách nebo jenom tak.

Areál je přístupný pro kohokoliv, kdo je ochoten dodržovat pravidla (viz Provozní řád areálu). Přijď si kurty vyzkoušet, nebo se třeba i přidej k nám!

Za tenisový oddíl
Ivo Hofmann