Pravidla rezervací

1. Uživatel systému se do něj přihlašuje pomocí přiděleného jména a svého hesla. Tyto údaje přiděluje správce systému na požádání na emailové adrese sokolstramberk@email.cz.
    Při žádosti uveďte své jméno, příjmení, adresu a telefon. Tyto údaje budou využity pouze pro potřeby rezervačního systému.
  2. Po přihlášení je možno rezervovat volnou hrací dobu, nebo editovat svoje rezervace. Rezervaci je možno zrušit nejpozději 5 h před počátkem hrací doby. Hráči TJ Sokol Štramberk s cenovým zvýhodněním jsou povinni svou rezervovanou hrací dobu využít, nebo ji musí uvolnit pro další využití. V nejexponovanějších hodinách (Po-Pá po 16:00) je možno víc jak týden dopředu rezervovat maximálně 1,5 h za týden. Jediné důvody, kdy se hrací doba považuje za nevyužitou, je déšť nebo nezpůsobilý terén. Pokud nebudete hrát z uvedených důvodu, sdělte tuto skutečnost na výše uvedený e-mail. Správce systému potom zpětně rezervaci zruší.
  3. Celková hrací doba uživatele bude spočítána vždy za období a splatná do 15. dne následujícího měsíce.
    • období 1 – duben, květen, červen - splatnost do 15. 7. 2017
    • období 2 – červenec, srpen, září - splatnost 15. 10. 2017
    • období 3 – říjen – splatnost 15. 11. 2017.
  4. Spočítaná cena (kurtovné), s informací o způsobu platby,  bude uživateli sdělena na emailovou adresu uvedenou v přihlášení. Pokud není tato adresa aktivní, prosím o zaslání aktivní adresy na e-mail sokola sokolstramberk@email.cz. Kurtovné je stanoveno ceníkem.
  5. Nezaplacení bez závažného důvodu do termínu bude pro dlužníka znamenat vyřazení z rezervačního systému a zákaz vstupu do areálu.

Správce systému
Ing. Ivo Hofmann

Administrace webu   ||  Created by: www.Tvorime-Weby.cz and webdesign4u.cz © COPYRIGHT 2012-19 | virtuální prohlídky